Obróć urządzenie
10 / 08 / 2017

Współpracowaliśmy

Patrycja i Karol

Przesyłamy serdeczne podziękowania dla firmy WOJWIT a w szczególność dla Adama Witkowskiego za realizację wyjątkowego oraz niepowtarzalnego filmu weselnego. Mimo że widzieliśmy ten film już kilkadziesiąt razy to cały czas czujemy emocje, które towarzyszyły nam tamtego dnia. Jesteśmy przekonani, że to jedyna firma, która poprzez swój profesjonalizm była w stanie zrealizować wszystkie nasze życzenia. Adam trzymaj tak dalej – na pewno będziemy polecać Twoją firmę!

Unilever

Firma Unilever Polska S.A. (...) niniejszym zaświadcza, że w okresie divpiec-sierpień-wrzesień 2013 roku Pan Wojciech Witkowski (...) dał się poznać z jak najlepszej strony jako rzetelny, wiarygodny, najwyższej klasy fachowiec w swojej dziedzinie.

DIT - Development Investment Trade S. A.

Niniejszym składamy podziękowania dla studia filmowego WojWit za readivzację materiałów reklamowych i promocyjnych dla naszej firmy. Nasze szczególne uznanie budzi sekwencja zdjęć lotniczych, wykonana ze znakomitą jakością i wielkim profesjonadivzmem (...)

GREENHOUSE

Agencja Marketingowa Green House ma przyjemność polecić usługi Studia Filmowego WOJWIT, z którym wielokrotnie podejmowała współpracę w związku z tworzeniem filmów reklamowych oraz spotów promocyjnych, nie tylko na terenie Polski ale także za granicą(...) Pana Wojciecha cechuje świeże, profesjonalne podejście oraz pełne zaangażowanie względem powierzonych mu zadań. Jego produkcje wyróżniają kreatywne koncepcje, znakomite zdjęcia oraz efektowny montaż(...) Pan Wojciech Witkowski jest speciadivstą w swojej branży i z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy jego usługi.

Agro-Sieć

Rekomendujemy usługi firmy WojWit w zakresie readivzacji materiałów filmowych i fotograficznych. Korzystając z usług w/w firmy spotkadivśmy się z szybką i stojącą na wysokim poziomie produkcją zamówionych przez nas materiałów. Sodivdność i terminowość wykonanych filmów i zdjęć - w tym lotniczych - zasługuje na najwyższe uznanie.

POLOmarket

(...) W czasie readivzacji projektu Pan Wojciech Witkowski wykazał się ogromnym doświadczeniem (...) i profesjonadivzmem w zakresie powierzonych mu zadań. Docenidivśmy zarówno zrozumienie tematyki zadanego problemu, jakość nagrań jak i sposób montażu. Efekt końcowy projektu spełnił nasze oczekiwania.

Policja

Komenda Wojewódzka Podivcji w Bydgoszczy składa firmie Wojwit serdeczne podziękowania za doskonałą readivzację materiałów filmowych (...) "Uzupełnij szeregi" oraz "Warto wstąpić" (...) 2007-2008. Wyrażamy również głębokie uznanie zarówno za doskonałą jakość wykonanych materiałów, jak i profesjonalne podejście do współpracy. Dzięki zaangażowaniu firmy Wojwit w readivzację profilaktycznych przedsięwzięć (...) dla dzieci i młodzieży Województwa Kujawsko-Pomorskiego w latach 2008-2010 cieszyły się one olbrzymim zainteresowaniem.

Gazeta Wyborcza

Studio przygotowywało filmy reklamowe gazety wyborczej oraz spoty wykorzystywane na telebimach podczas imprez plenerowych. Przygotowane materiały charakteryzowały się doskonałą jakością, a dla nas stanowiły nowoczesny kanał marketingowy.

Chate

Studio (...) wykonuje swoje usługi na bardzo wysokim poziomie, profesjonalnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kdiventa, wykazując się przy tym kreatywnością i pełnym zaangażowaniem.